КАНДИДАТИ НА ПОСАДУ ЛЮБЕШІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 29.09.2020 19:45

Відповідно  до постанов Любешівської селищної виборчої комісії 4/2 від 20. 09. 2020 р., № 5/1,  від 25.09. 2020 р. на посаду Любешівського селищного голови зареєстровано кандидатами:

КУХ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ, 1976 року народження,  освіта вища, безпартійний, голова Любешівської селищної ради, проживає смт. Любешів від Волинської обласної організації політичної партії  «За майбутнє»

ПОДЕРНЯ-МАСЮК ЮЛІЯ АНДРІЇВНА, 1983 року народження, освіта вища, безпартійна, голова Любешівської райдержадміністрації, м. Луцьк, від Волинської обласної організації політичної партії «Слуга народу».

ПРИХОДЬКО ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, 1968 року народження, освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, проживає смт Любешів, самовисування.

КУНИЦЬКИЙ ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ, 1970 року народження, дві вищі  освіти, позапартійний, фізична особа підприємець, проживає смт Любешів, самовисування.

БАРТОШИК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, 1981 року народження, освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, проживає смт Любешів, самовисування.