МАНЕВИЧЧАНИ ПРИЇЗДИЛИ ЗА ДОСВІДОМ В ЛЮБЕШІВСЬКУ ОТГ

Дата: 29.09.2020 18:36

Сьогодні представники Маневицької селищної ради, яка на шляху створення своєї об'єднаної територіальної громади, відвідали Любешівську  громаду. Мета наших сусідів – перейняти досвід по створенню об'єднаної громади, ознайомтитися з організацією та функціонуванням соціально-гуманітарної сфери, почути напрацювання та обговорити питання першочергового вирішення.

Любешівська громада є досить успішною, перспективною і такою, що відмінно впоралася з усіма першочерговими завданнями на шляху свого створення.

Незважаючи, що нашій громаді неповних три роки, але зроблено чимало, є багато позитивних змін: налагоджена робота у сфері земельних відносин, розпочато та продовжується впорядковування вулиць,  проводяться ремонти дорожнього покриття, ремонти та реконструкція мереж вуличного освітлення, виготовляється проєктна документація на обєкти комунальної власності, приводиться благоустрій населених пунктів, запрацювала місцева пожежна охорона, влаштовуються спортивні та дитячі майданчики, невдовзі буде введено в експлуатацію нові амбулаторії, розроблено «Стратегію розвитку громади», запрацював «Бюджет участі», який дозволяє активним громадянам реалізовувати власні проєкти, та інше.

Найбільшу цікавість маневиччани проявили до питань формування органів управління селищної ради, передачі у власність громади комунальних установ, підприємств та їх функціонування. Окрім того, було приділено увагу питанням благоустрою та створенню   "Стратегії розвитку громади".