ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Дата: 19.09.2020 08:15

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу! Ліс – це запорука екологічної безпеки країни. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Виростити ліс, зберегти від пожеж непросто, а тому праця лісівника важлива та необхідна для кожного жителя нашої держави, області та району. Бажаю, щоб ліс, про який ви дбаєте, дарував міцне здоров’я, наповнював гарним настроєм, оптимізмом, бажанням жити та творити. Велика вдячність вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Щастя, добра, миру і достатку вам та вашим родинам.

Любешівський селищний голова Олег Кух