ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 16.09.2020 17:16

Шановні рятівники!

Щиро вітаю рятівників, працівників цивільного захисту з професійним святом – Днем рятівника!

Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, інших спеціальних формувань, але також громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Професія рятівника важка і небезпечна, як прийнято говорити, – для справжніх чоловіків. Ця робота не існує без щоденної, монотонної, виснажливої праці тисяч людей, які щохвилини по всій країні в містах і селах виїжджають до місць різних лих, щоб допомогти своїм співгромадянам.

Щиро дякую за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісними стихіями.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя, наснаги, витримки та подальших успіхів в ім’я миру, спокою та безпеки наших громадян.