ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 28.08.2020 15:09

Шановні краяни, друзі!

Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ та добровольці, воїни запасу та ветерани Другої світової війни, усі жителі Любешівської громади!

Сьогодні ми з особливою вдячністю згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме у цей день, 29 серпня 2014 року, під Іловайськом Донецької області наші військові зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України.

Ми платимо надто високу ціну за незалежність та свободу –  людські життя.

Триває шостий рік війни… Завдяки мужнім воїнам сьогодні над Любешівщиною мирне небо, лунає сміх дітей, а не гуркіт гармат. Ми віддаємо данину пам’яті та поваги усім українцям, які національну самовідданість поставили вище за власне життя.

Разом з тим, вже п’ятьох своїх синів втратила Любешівська земля: вічна пам’ять нашим землякам – Едуарду Гриневичу, Юрію Трохимуку, Івану Пасевичу, Роману Корцю, Івану Хрупчику, які серед перших стали на захист України! Низький уклін рідним і близьким загиблих героїв. Нема у світі нічого, що могло б замінити втрату сина, чоловіка, батька, брата.

Висловлюю щирі співчуття усім родинам загиблих бійців. Вічна пам’ять  та шана тим, кого немає з нами поряд, тим, кого забрала війна, й велике спасибі тим, хто повернувся живим.

Пам’ятаймо всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Слава полеглим захисникам!

Слава Україні!