У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВШАНУВАЛИ ПОЛЕГЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 24.08.2020 12:32

З нагоди Дня Незалежності України у селищі Любешів відбулося урочисте  покладання квітів до пам’ятних знаків борцям, які віддали життя за незалежність та цілісність України.

Сьогодні учасники урочистостей прийшли на  священне місце для усієї Любешівщини, аби покласти квіти та віддати данину пам'яті загиблим землякам, а також усіх тим, хто віддав своє життя за Україну.

Право покласти корзину квітів до пам’ятника Скорботної матері було надано учасникам АТО –  Тетяні Кушнерук та Андрію Пасику.

Історія України героїчна і трагічна, велична і сумна. Вона написана кров’ю на полях боїв, у тюрмах, таборах ГУЛАГу на Соловках, Колимі, Воркуті. Боротьба за самостійну соборну державу – це зміст змагань усіх поколінь нашого народу від найдавніших часів його існування.  Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.