СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ : підтримуємо ідеї наших жителів – оголошено переможців бюджету участі 2020

Дата: 11.08.2020 14:16

Сьогодні на  засіданні робочої групи з питань Бюджету участі було офіційно визначено проєкти-переможці, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищної ради.

Прийнято рішення передбачити фінансування згідно рейтингу переможців -одного великого,  і чотирьох малих проєктів, а саме:

«Сучасна молодь обирає спорт!» (великий проєкт) (автор – Світлана Кух с. Підкормілля) – 1691 голос.

Безпечний ліцей (впровадження системи відеоспостереження у ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича») (малий проєкт) (автор - Сергій Кутинець с. Залізниця) – 1652 голоса.

Географічний майданчик – лабораторія під відкритим небом (автор – Ірина Струк с. Седлище) – 1229 голосів.

Облаштування території біля підніжжя пам`ятника загиблим воїнам в селі Березна Воля (малий проєкт)  (автор – Любов Зіміч с. Березна Воля) – 901 голос

Медіаосвіта для дошкільнят: облаштування інтерактивного простору в Залізницькому ЗДО (малий проєкт) (Галина Баран с. Залізниця) – 796 голосів.

Як зазначив селищний голова Олег Кух, Любешівська громада в запровадженні громадського бюджетування дуже швидко розвивається, і це хороша практика. «На даний час реалізовано п’ять проєктів Бюджету участі. Ми і надалі будемо підтримувати ініціативу та ідеї наших жителів, адже це найефективніший  інструмент е-демократії» - наголосив очільник громади.