РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ДОРОГИ В НАПРЯМКУ С. БЕРЕЗНА ВОЛЯ

Дата: 10.08.2020 12:41

Сьогодні, 10 серпня 2020 року, очільник громади Олег Кух разом з головою райдержадміністрації Юлією Подерня-Масюк та працівниками відповідних служб селищної ради побували у Судченському  старостинському окрузі.

Керівники влади та в.о. старости Олена Бас поспілкувалися з представниками замовника ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» та представниками підрядника ПП «РОСТРАНС», які  виконують поточний дрібний ремонт частини автомобільної дороги 030958 /О030957/ - Судче - кордон Республіки Білорусь. На ділянці між селами Судче і Березна Воля заплановано провести ліквідацію вибоїн асфальтного покриття площею 875 кв.м. та поновлення асфальтного покриття суцільними картами на площі 3150 кв.м.

Голову селищної ради Олега Івановича насамперед цікавило питання узгодження місць покриття ямковості суцільними картами асфальту на найпроблемніших ділянках дороги.

Вартість робіт після проведення тендерних закупівель становить 1,56 млн. грн.