СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.08.2020 15:17

Сьогодні Любешівський селищний голова Олег Кух зустрівся з народним депутатом України Іриною Констанкевич, яка перебувала з робочим візитом на теренах нашого району.

У ході зустрічі обговорено такі важливі питання, як: про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, організацію навчального процесу в умовах карантинних обмежень, закінчення будівництва Гірківської школи та інші.

Окрім того, Олег Іванович звернув увагу на питання інфраструктурної субвенції. Ці кошти громада мала використати на реконструкцію ЦНАПу  селищної ради. У світлі активного впровадження адміністративно-територіальної реформи це питання є досить актуальним, адже попереду  - передача повноважень від органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування, в першу чергу, громадам. За словами селищного голови, надання тих чи інших послуг в нашій громаді повинно бути на вищому рівні.

Зі свого боку Ірина Мирославівна висловила підтримку Олегу Івановичу та запевнила, що робитиме все можливе, в тому числі залучаючи й інших народних депутатів, аби актуальні  та важливі питання життєдіяльності громади вирішувались позитивно.