ГОЛОСУЄМО ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЄКТ

Дата: 15.07.2020 09:56

З 15.07.2020 року розпочинається голосування за проєкти, подані мешканцями громади, які пропонуються до фінансування у рамках Бюджету участі Любешівської селищної ради на 2021  рік.

Проголосувати можна за 1 великий та 1 малий проєкт лише у паперовому форматі (бланки голосування є у пунктах голосування), або лише у електронному форматі за посиланням https://budget.e-dem.ua/723155100

Днями раніше у Любешівській селищній раді відбулося засідання робочої групи з питань Бюджету участі, під час якого були розглянуті подані проєктні пропозиції.

Всього на конкурс було подано 8 заявок: 4 великих і 4 малих проєктів. За результатами розгляду   до  участі у голосуванні було допущено 7 проєктів: 3 великих і 4 малих.

• Облаштування території біля підніжжя пам`ятника загиблим воїнам в селі Березна Воля (малий проєкт, с. Березна Воля)
  •
  • Медіаосвіта для дошкільнят: облаштування інтерактивного простору в Залізницькому ЗДО (малий проєкт, с. Залізниця)
  •