ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ

Дата: 07.07.2020 08:17

Шановні працівники природно-заповідної справи !

Ми живемо в поліській глибинці, яка приваблює своєю самобутністю і захоплює історичною значимістю.

День працівників природно-заповідної справи -це  професійне свято великих ентузіастів, які щодня стоять на варті збереження і відтворення унікальних природних територій України.

Знаю, що для більшості з вас, шановні природоохоронці, природознавці,  науковці та  екологи   - це не лише робота, а справа життя.

Ви вже давно стали екопросвітниками, які несуть в суспільство екопатріотизм і любов до навколишнього світу.

Головне завжди пам’ятати, що від усіх нас залежить доля української землі. І ми зобов’язані зберегти в первозданному вигляді унікальні куточки дикої природи, на яких споконвіків жили наші предки. Це єдина формула передачі наступним поколінням природо-генетичного коду нації.

Зичу усім  здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи!

Лбешівський селищний голова          Олег Кух