ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РИНОК ПРАЦЮВАТИМЕ ТАКОЖ І ПО СУБОТАХ

Дата: 18.06.2020 10:37

Вчора, 17 червня 2020 року, втратило чинність рішення виконавчого комітету Любешівської селищної ради № 10 від 21 травня 2020 року «Щодо забезпечення дотримання норм протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території  КП «Любешівський ринок» та № 1 від 26 травня 2020 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 10 від 21.05.2020 року «Щодо забезпечення дотримання норм протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території  КП «Любешівський ринок».

Натомість, КП «Любешівський ринок» у своїй діяльності керуватиметься рішенням виконкому селищної ради від 17.06.2020 р. №1, яким передбачено виконання відповідних протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках, затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 06.06.2020 № 34.

Окрім того, у рішенні виконкому зазначено, що на період карантину забороняється торгівля харчовими продуктами на території КП «Любешівський ринок».

Анонім
2020-06-27 12:33:42

Коментарі на цьому сайті благополучно видаляються. Тиждень тому залишив коментар щодо незрозумілого, протизаконного рішення виконкому, а він за три дні пропав.

Відповідь адміністратора:

Ми не відписуємо анонімам.

2020-06-27 18:18:16