АДМІНПРИМІЩЕННЯ ЗАКРИТО НА КАРАНТИН

Дата: 04.06.2020 14:39

До уваги жителів Любешівського району!

Адмінприміщення Любешівської районної ради закрито на карантин до  10 червня 2020 року.

На виконання заходів Любешівської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Любешівська селищна рада, як і інші установи, які розташовані в адмінприміщенні районної ради, тимчасово виконують свою діяльність на дистанційній формі до 10 червня 2020 року.

Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел органів влади.

До відома:
У зв’язку із виявленим випадком респіраторного захворювання та необхідністю вжиття термінових заходів щодо вивчення ситуації з виявленим випадком та проведення усіх необхідних заходів щодо запобігання поширенню надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, сьогодні проведено позачергове засідання Любешівської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Комісією вирішено: Любешівській районній раді - власнику адмінприміщення, вжити заходів щодо закриття приміщення на карантин до 10 червня 2020 року та провести дезінфікуючі заходи у місцях загального користування адмінприміщення.

Усім керівникам установ, організацій, які здійснюють свою діяльність у адмінприміщенні: Любешівській районній раді, Любешівській райдержадміністрації, Любешівській селищній раді, управлінню соціального захисту райдержадміністрації, Любешівському районному сектору управління державної міграційної служби України у Волинській області, відділу у Любешівському районі Міжрайонного управління у Камінь-Каширському та Любешівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, управлінню державної казначейської служби України у Любешівському районі Волинської області, комунальному підприємству «Ахітектурно-планувальне бюро», ТзОВ «Волинська друкарня» доручено вжити заходів щодо організації роботи установ до 10 червня 2020 року на дистанційній або іншій формі роботи.

Разом з цим, рішенням комісії до 10 червня 2020 року заборонено на території району роботу закладів громадського харчування, місць масового відпочинку, автостанції та ринку в смт Любешів.

Відділ правового забезпечення та з питань
діяльності керівництва апарату райдержадміністрації