ЗА КРАДІЖКУ КВІТІВ ПЕРЕДБАЧЕНО АДМІНІСТРАТИВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Дата: 20.05.2020 10:54

Шановні Любешівці! Останнім часом мали місце випадки крадіжок квітів з квітників нашого селища.

У той час, коли селищна рада, комунальники  та  окремі мешканці громади дбають про благоустрій і роблять наш центр привабливішим, деякі жителі вдаються до крадіжок квітів, а подекуди і псування майна.

Так, днями до селищної ради надійшло повідомлення щодо крадіжки квітів з місцевих квітників. Із пояснень заявника, порушника можна легко відстежити по відеокамерах, які встановлені на території навколишніх об'єктів, однак, з етичних міркувань, на перших порах заявник утримався від повідомлення в поліцію.

Просимо жителів Любешова та громади не нищити квітники і дотримуватися правил благоустрою, адже все це робиться, щоб окультурити наше селище і зробити його привабливим. Надалі будуть прийняті відповідні міри згідно чинного законодавства.

Одночасно нагадуємо, що за такі вчинки згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді  накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян (340-1360 грн).

Шановні громадяни! Перш ніж вирвати квітку, зіпсувати квітник, викинути сміття на  вулиці чи в лісі, або  пошкодити те чи інше майно, подумайте, як ви будете дивитися в очі людям, які покращують благоустрій нашої громади, та й просто своїм землякам.

Наше селище, як і громада в цілому, - це наш дім. Тож давайте любити і берегти свій дім, поважати чужу працю, а також долучатися до добрих справ, і тоді нам буде що залишити своїм нащадкам, а їм - що згадати про нас.

(Фото ілюстроване)