ЗВЕРНЕННЯ ЛЮБЕШІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА 9 ТРАВНЯ - ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2020 08:33

Дорогі ветерани!

Дорогі захисники Української держави!

Шановні жителі громади, друзі!

8 травня наша держава відзначає День пам`яті та примирення, 9 травня- День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Перемога над нацизмом дісталася українському народу дорогою ціною, мільйонами життів наших співвітчизників, які пройшли дорогами війни крізь полум’я боїв, страждання і смерть. Ми свято вшановуємо подвиг своїх визволителів, схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна. Вони завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам.

Цього року у нашій громаді, через  непросту епідемічну ситуацією в країні, не будуть проводитись масові заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення  і 9-го травня. Проте, сьогодні ми згадуємо та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя забезпечили мир і спокій.

Український народ тоді дорого заплатив за цей мир. Нажаль, і тепер українці знову змушені боротися за свою свободу проти агресора, який напав на нашу землю.

Пам’ятаймо тих,  хто віддав життя за наше сьогодення і наше майбутнє!

У ці травневі дні бажаю усім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава всім, хто захищав Україну від  нацистської агресії!

Слава Збройним Силам України, Національній гвардії, добровольцям, волонтерам, всім силовим структурам, які боронять нашу Вітчизну від ворожих зазіхань Російської Федерації!

Слава Україні!

Героям Слава!