СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ ІНІЦІЮЄ ЗМЕНШЕННЯ ПОДАТКІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 21.04.2020 22:13

Аби підтримати платників податків у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) селищний голова Олег Кух ініціював зменшення податкового навантаження для підприємців Любешівської громади (1-ї групи платників податку) та доручив управлінню фінансів розробити відповідний проєкт рішення, який буде розглянуто на найближчому черговому засіданні Любешівської селищної ради. Як результат, на офіційному сайті селищної ради оприлюднено проєкт рішення: "Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.06.2019 № 2-28/17 «Про встановлення єдиного податку на території об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», яким передбачено зменшення ставки єдиного податку для платників 1 групи з 10 до 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року.