ЛІКВІДОВУЮТЬ ПОЖЕЖУ У ЗАЛАЗЗІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУГУ

Дата: 17.04.2020 21:59

В усій Україні через природні катаклізми,  людську необережність або ж навмисні підпали горять болота, сільгоспугіддя, вогонь перекидається на ліси, людські оселі, знищуючи все живе.

На жаль, у нашій громаді ця проблема також існує. Чи не щодень місцевій пожежній охороні селищної ради доводиться гасити пожежі.

Так і сьогодні, у день свого професійного свята,  наші пожежники виконують  роботи з ліквідації пожежі  загорання торовища  в урочищі Ямниця  Залаззівського  старостинського округу. До гасіння пожежі залучили Залаззівську, Бірківську та Седлищенську МПО.

Разом з тим, Любешівська селищна рада звертається до усіх жителів громади та просить дотримуватися правил пожежної безпеки. В умовах сухої сонячної погоди навіть найменша іскра може призвести до великої пожежі та завдати непоправної шкоди лісовим масивам чи знищити житлові будинки. Будьте обережними при поводженні з вогнем, не розводьте багаття на торф’яниках та в лісах, не кидайте не загашені сірники та недопалки з вікон автомобілів.

Окрім того, наші жителі почали палити минулорічне сухе листя і траву. В більшості випадків палії пояснюють свої дії тим, що хочуть допомогти розпуститися молодій траві. В результаті трава горить практично скрізь, випалюючи молоду рослинність, пошкоджуючи господарські і житлові споруди, вбиваючи тварин і нерідко переходячи в серйозні лісові або торф’яні пожежі.

Слід зауважити, що пожежа трави призводить до викиду вуглекислого газу та шкідливих речовин в атмосферу.

Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.