СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ: не порушуймо карантинних обмежень - залишаймося вдома!

Дата: 16.04.2020 21:36
Кількість переглядів: 1966

Шановні жителі громади!

Сьогодні вся діяльність селищної ради та всіх органів влади спрямована на те, аби не дати коронавірусній інфекції ширитися територією громади, району та України в цілому, ми прагнемо захистити наших жителів від цієї страшної пандемії. А тому змушені йти на непопулярні кроки, і тут ми повністю покладаємося на ваше розуміння та співпрацю, адже подолати ворога, що носить назву COVID-19, можемо лише спільними зусиллями.

Напередодні великого релігійного свята Пасхи я звертаюся до кожного з Вас: ситуація досить складна. Станом на сьогодні, 16 квітня, в Україні зафіксовано  4161  випадок  коронавірусної хвороби COVID-19, на Волині – 109. На щастя, у нашому  районі не зареєстровано жодного випадку, однак вже є випадки зараження в сусідньому Камінь- Каширському районі. Ми маємо зробити все, аби не дати вірусу розповсюдитися.

Аби зупинити поширення коронавірусної хвороби, задля збереження здоров'я і життя рідних та близьких,  ми маємо відмовитись від традиційних святкувань та утриматися від відвідувань громадських місць, де є скупчення людей.

Тому я наполегливо прошу – залишайтеся вдома.

Ці кроки необхідні для того, щоб розірвати ланцюг передачі вірусу. Наголошую – це надважлива міра, яка збереже ваші життя! Адже ці дні – важлива фаза у боротьбі з пандемією. Ми або допоможемо вірусу поширитися, або дамо йому відсіч. Все це залежить від кожного з нас!

Давайте оберемо життя! Зупинимо вірус! Залишимося вдома!

Сьогодні, як ніколи, ми маємо згуртуватися і діяти разом. І чим відповідальніше ми поставимося до виконання карантинних заходів, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Сподіваюся на ваше розуміння, відповідальність та співпрацю.

Здоров’я вам усім!