ОСВЯЧЕНІ ПАСКИ МОЖНА ПРИДБАТИ У МАГАЗИНАХ ЛЮБЕШОВА ТА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РАЙОНУ

Дата: 16.04.2020 16:15

За декілька днів православні християни відзначатимуть головне свято церковного року – Світле Христове Воскресіння. Цьогоріч у зв’язку з пандемією Великдень українці  святкуватимуть у незвичайних умовах.

Отож, з метою дотримання правил карантину,  на підприємстві Анатолія Криська, що у Любешові, за участю священика  було проведено обряд  освячення Великодніх пасок.  За словами підприємця Анатолія Феодосійовича, оскільки є попит,  обряд освячення пасок  буде проведено  і з наступними партіями випічки.

Святкову продукцію можна вже придбати у магазинах Любешова: «Магніт», «Жабеня», у продуктових магазинах на території автостанції та біля філії ПАТ «Волиньобленерго».

Також у населених пунктах району: Любешівська Воля, Деревок,  Бихів, Бірки, Вітуле, Погулянка, Мала Глуша, Велика Глуша, Невір, Ветли, Мукошин, Гірки, Дольськ, Гречища, Люб’язь, Проходи, Великий Курінь, Судче, Залізниця, Лобна, Березна Воля.

Фото ілюстроване