В ОБЛАСТІ ДОСТАТНЬО ПРОДУКТОВИХ ТОВАРІВ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ

Дата: 09.04.2020 09:52

Волинська ОДА перевірила чи вистачить наявних в області запасів першої необхідності на складах місцевих товаровиробників та торгових мереж напередодні Великодніх свят та в умовах ажіотажного попиту.

8 квітня 2020 року, в ОДА відбулася зустріч із представниками великих торговельних мереж. До слова, на пропозицію виконавчої гілки влади проаналізувати ситуацію відгукнулися мережі магазинів «Там-Там», «Салют» та «Наш край».

Участь у нараді також взяли представники таких підприємств як «Волинь Зерно Продукт», «Теремно Хліб» та Луцький КХП № 2.

За словами керівника управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрія Горбенка на Волині вдосталь зерна, аби повністю забезпечити населення хлібобулочними виробами. Це підтвердили й представники зернопереробних підприємств. Також область має достатні запаси цукру.

Щодо цін на хлібобулочні вироби, то варто наголосити, що на Волині найнижча ціна на хліб серед мережі підприємств холдингу «Хлібні інвестиції». Як відомо, до складу холдингу входить ПрАТ «Теремно хліб».

Окрім того, Волинська обласна державна адміністрація закликала торговельні мережі не спекулювати цінами на товари першої необхідності, оскільки на необгрунтоване зростання цін скаржиться населення.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації