ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА: 04.04.02020 - оперативна інформація щодо коронавірусної інфекції на території Любешівського району, Волинської області, України

Дата: 04.04.2020 11:32

4 квітня 2020 рік

За даними  райдержадміністрації станом на 10.00 год. 4 квітня 2020-го у Любешівському районі не виявлено жодного випадку коронавірусної інфекції.

З підозрою на коронавірусну інфекцію в районі – 2 особи: дитина 5 місяців з с. Залаззя перебуває в інфекційному відділені КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради. Зразки біологічних матеріалів дитини будуть відправлені сьогодні на дослідження у вірусологічну лабораторію ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Результати щодо однієї особи, з підозрою на коронавірусну інфекцію, про яку було повідомлено 3 квітня – ще не надійшли.

Любешівським відділенням Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області перевірено дотримання заходів ізоляції 230 осіб із 271, які прибули із-за кордону.

За даними облдержадміністрації станом на 10.00 год. 4 квітня 2020-го у Волинській області упродовж останньої доби на Волині підтверджено 7 нових випадків коронавірусної інфекції.

Чотири - в осіб, котрі контактували з хворим на COVID-19 та три - в осіб, у котрих була підозра на COVID-19.

У водія швидкої Старовижівської центральної районної лікарні, який учора помер, ПЛР аналіз підтвердив коронавірусну інфекцію. У медзаклад був госпіталізований з двосторонньою пневмонією.

Станом на 10.00 год. 4 квітня 2020-го у Волинській області зареєстровано 17 випадків COVID 19.

В Україні зафіксовано 1096 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 4 квітня в Україні 1096 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 28 летальних, 23 пацієнти одужало. За добу було зафіксовано 154 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 66 випадків;

Хмельницька область — 10 випадків;

Чернівецька область — 206 випадків;

Черкаська область — 61 випадок;

Чернігівська область — 5 випадків.

Для порівняння: станом на 03.04. 2020р. в Україні було зафіксовано 942  випадки коронавірусної хвороби COVID-19.