ЛЮБЕШІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ: транспортування хворих на гемодіаліз вирішено і буде забезпечено безперебійно

Дата: 25.03.2020 17:57

За ініціативи селищного голови Олега Куха проблему транспортування хворих до медичних установ, які застосовують метод гемодіалізу, вдалося вирішити. Відучора таких жителів громади довозять транспортними засобами, які знаходяться на балансі Любешівської селищної ради та  КНП ЦПМСД. Таке рішення підтримали й депутати селищної ради під час засідання сесії, яка відбулася 25 березня 2020 року.

У Любешівській громаді  періодично, тричі на тиждень, десятьом жителям необхідно проходити процедуру гемодіалізу. Призначають такі процедури при важких захворюваннях нирок або надходженні у кров великої кількості токсинів.

Отримують їх  жителі нашої громади у сусідніх районах – Маневицькому та Камінь-Каширському.

В умовах карантину, у зв’язку з  забороною міжміського та міжобласного транспортного сполучення, виникла гостра проблема з транспортуванням осіб з вищезазначеним діагнозом. У селищній раді розроблено графік доїзду, всіх хворих доставлятимуть вчасно.