УВАГА! НАГАДУЄМО – ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РИНОК НЕ ПРАЦЮЄ!

Дата: 27.03.2020 10:08

Любешівська селищна рада нагадує підприємцям та жителям району, що Уряд   запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року, з огляду на це робота ринку заборонена.

ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО РОБОТУ КП «ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РИНОК» ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Звертаємо вашу увагу, що із 6.00 год. ранку на території ринку та автостанції працюватиме поліцейський патруль, який контролюватиме дотримання карантинного режиму.

Прохання осіб, які торгували молочною та іншою продукцією  біля магазину «Януся» також утриматися від торгівлі.

НАГАДУЄМО:  Ввійшов в дію ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

У документі йдеться про введення штрафів для порушників карантинного режиму. Каратимуть не лише посадових осіб та підприємців, а й інших громадян, які порушують законодавство.

Згідно із законом, порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм каратиметься накладенням штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (17 – 34 тис. грн), на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 170 тис. грн).