ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖИТЕЛІВ ЗАКАРПАТТЯ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЛИ У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Дата: 19.03.2020 17:52

За повідомленням директора КНП «Любешівська ЦРЛ» Богдана Іваніва, п'ятеро осіб із Закарпаття, яких було зупинено в пункті пропуску  «Дольськ», більше не перебувають в інфекційному відділенні ЦРЛ.

Враховуючи лікарське спостереження,  а також задовільний стан чоловіків та відсутність підвищеної температури тіла, лікарями закладу було прийнято рішення про недоцільність подальшого  перебування зазначених осіб у інфекціїному відділенні Любешівської лікарні.

Окрім того, з жителями Закарпаття  була проведена роз'яснювальна  робота епідеміологічного плану.

Разом з тим, взято згоду про те, що чоловіки усвідомлюють необхідність дотримання протиепідеміологічних заходів та режиму самоізоляції впродовж руху до місця призначення, а також їх проінформовано про необхідність невідкладно звернутися до лікувального закладу за місцем проживання.

Супровід зазначених осіб забезпечується поліцією.