З ПЕРШИХ ДЖЕРЕЛ: про ситуацію щодо "підозри на короновірус" в районі

Дата: 19.03.2020 10:23

(фото ілюстроване)

За інформацією Любешівської районної державної адміністрації, вчора, близько 21.00 год, на прикордонному пункті пропуску «Дольськ» під час проведення температурного скринінгу, було виявлено підвищену температуру у одного із п’яти жителів Закарпатської області, що слідували із Росії. Зазначених громадян працівниками екстреної служби було доправлено до КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради в інфекційне відділення для проведення подальшого обстеження.
За інформацією директора Любешівської ЦРЛ Богдана Іваніва, на сьогодні стан громадян задовільний, вірусних і респіраторних ознак захворювання не виявлено, температура і тиск в нормі.

Біля інфекційного відділення Любешівської ЦРЛ забезпечено цілодобове чергування працівників поліції, тому просимо жителів району зберігати спокій та не панікувати.

Взяті у зазначених громадян зразки наразі досліджуються у обласній вірусологічній лабораторії, результати яких до кінця сьогоднішнього дня будуть отримані.

Про результати дослідження буде повідомлено додатково.
Разом з тим, просимо громадян, які прибувають із-за кордону, дотримуватись самоізоляції щонайменше впродовж двох тижнів.