УВАГА! ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО РОБОТУ ЛЮБЕШІВСЬКОГО РИНКУ

Дата: 18.03.2020 09:49

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ  ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

З метою попередження розповсюдження захворюваності  та запобігання поширенню на території Любешівського району  коронавірусу, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  протоколу позачергового розширеного засідання Любешівської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від13.03.2020 №3, рішення виконавчого комітету Любешівської селищної ради від 16.03.2020 №1, рішення Любешівської селищної ради від 17.03.2020 № 2-38/2  «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Любешівської селищної ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19»  з 17 березня 2020 року до закінчення карантину:

ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО РОБОТУ КП «ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РИНОК» ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НАГАДУЄМО:  Верховна Рада України 17 березня 2020 року ухвалила проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

У документі йдеться про введення штрафів для порушників карантинного режиму. Каратимуть не лише посадових осіб та підприємців, а й інших громадян, які порушують законодавство.

Згідно із законом, порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм каратиметься накладенням штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (17 – 34 тис. грн), на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 170 тис. грн).

Окрім того, з 17 березня 2020 року до закінчення карантину тимчасово зупиняється робота таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Любешівської селищної ради:

- музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- спортивних, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів;

- усіх закладів торгівлі, крім продуктових, аптек та закладів торгівлі товарами побутової хімії;

- торговельно-розважальних центрів, та нічних клубів;

- ринків, ярмарків та інших місць масової торгівлі;

- ресторанів, закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, клубів, кафе, дискотек, пабів в тому числі закладів харчування на автозаправних станціях;

- закладів побутового обслуговування, а саме салонів краси, саун та лазень, косметологічних кабінетів, кабінетів масажів, перукарень, салонів та інше;

- приватних стоматологічних кабінетів;

Про подальші карантинні заходи Любешівська селищна рада інформуватиме додатково.