ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА ЩОДО ЗАХОДІВ З ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ

Дата: 16.03.2020 12:19

Шановні жителі громади!

В Україні, як і в інших країнах світу, оголошено  пандемію через коронавірус.

Тому маємо адекватно реагувати на ситуацію. Не панікувати, а бути свідомими та відповідальними не лише  за себе, але й за оточуючих.

У нашій громаді запроваджуються карантинні заходи. Вже припинено навчання у всіх закладах освіти. Отож, звертаюся до батьків - ваші діти повинні залишатися якомога більше вдома. Рекомендую населенню максимально обмежити фізичні контакти, не знаходитися в місцях масового скупчення людей.

Відтак, на виконання Постанови КМУ від 11 березня 2020 року No211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID–19, на виконання рішення (протокол №3 від 13 березня 2020 року) позачергового засідання Любешівської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19», на період карантинних заходів з 16 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року:

- Тимчасово призупинено особистий прийом громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування,

-Скасовано (максимально переведено в режим телефонних або відеоконференцій) усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів, у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків), в тому числі і звіти по старостинських округах;

-Заборонено проведення всіх масових заходів у приміщеннях, та на територіях освітніх та культурних закладів;

-Обмежено проведення нарад у закладах освіти та культури.

Відповідні заходи планується провести й у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» - створення запасу дезінфективних, антисептичних, противірусних препаратів, засобів особистої гігієни, засобів індивідуального захисту для надання медичної допомоги, які відповідають визначенню випадку COVID-19; розробляється можливість електронного запису пацієнтів на прийом до сімейних лікарів з метою недопущення скупчення надмірної кількості відвідувачів.

Звертаюся до всіх жителів громади: в першу чергу берегти себе та оточуючих і дослухатись до рекомендацій лікарів!

А тим, хто приїхав з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, при перших ознаках респіраторних захворювань слід звернутись до свого сімейного лікаря. В разі його відсутності - телефонувати 103.

І ні в якому разі не займайтесь самолікуванням.

Про подальші карантинні заходи Любешівська селищна рада інформуватиме додатково.