У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ СУЧАСНИЙ ЦНАП

Дата: 02.03.2020 15:09

«У такій великій громаді, як наша, має буди окреме приміщення ЦНАПу, де жителі Любешівщини зможуть отримувати найширший перелік послуг, доступно і якісно» - вважає голова Любешівської ОТГ Олег Кух. Про це він зазначив, звітуючи перед жителями ОТГ, 28 лютого.

Як результат, Любешівська селищна рада в минулому у 2019 році замовила проєктно-кошторисну документацію по реконструкції нежитлових приміщень Державної центральної районної аптеки №33 під Центр надання адміністративних послуг.  Вартість робіт з реконструкції становить - 7 млн 100 тис. грн.  Наразі дану документацію подано на експертизу.

Після проведення реконструкції приміщення, яке планується у 2020 році,  ЦНАП у Любешівській громаді буде працювати в повноцінному форматі і жителі громади матимуть змогу отримати якісні адміністративні послуги у комфортних умовах, переконаний очільник громади.

Разом з тим, проєктом передбачено і розміщення аптеки №33, площа якої становитиме 53,6 м2..