ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2020 08:00

Шановні земляки, друзі!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Революція гідності змінила країну, змінила кожного з нас. Ці зміни розпочали усі, хто вийшов на Майдан у Києві, в інших містах України. Не байдужими до долі Батьківщини були і жителі нашого району. Вони виступили проти режиму існуючої на той час влади, корупції та пригнічення власного народу.

Ціною свого життя заплатив наш земляк – Едуард Гриневич   з села Деревок. Він загинув за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Герої Небесної Сотні не чекали, доки зміниться «хтось» чи «щось», не сподівалися на «когось», вони почали змінювати країну ціною власного життя.

Для нас, українців, є святий обов’язок - вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності.

Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстоював європейське майбутнє для кожного з нас. Глибока шана та повага мужнім, самовідданим Героям Небесної Сотні та усім тим, хто зараз боронить Україну на Сході!

Вічна пам'ять Героям України! Слава Україні! Героям  слава!

З повагою Любешівський селищний голова                             Олег Кух