ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 14.02.2020 14:54

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого ми щороку вшановуємо мужність воїнів, яким  довелось нести   нелегку військову службу під час локальних війн у різних країнах світу. Вкотре з глибоким сумом згадуємо тих, хто віддав тоді найдорожче — своє життя.

Юнаки нашого району несли службу на Кубі, в Чехословаччині, Косово, в Іраку та Югославії. Але найбільше хлопців пройшло Афганістан. Шестеро наших земляків не повернулися до своїх домівок.

Високі людські якості воїнів-афганців,  активна громадська позиція, мужність та героїзм вже під час бойових дій на Сході країни є взірцем патріотичного служіння Україні, в тому числі і наші земляки-афганці, які стали на захист України.

Шановні воїни-інтернаціоналісти!  Ви завжди будете для нас  прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «обов'язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.
       Дякую, що зберігаючи бойове братерство, ви передаєте військовий та життєвий досвід майбутнім поколінням українців, підтримуєте матерів, вдів і дітей полеглих побратимів.
Бажаю усім міцного здоров'я і мирного неба. Щастя вам і вашим рідним, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

Любешівський селищний голова               Олег Кух