ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА: про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті за 2019 рік

Дата: 05.02.2020 11:07

Інформація про роботу адміністративної комісії

при виконавчому комітеті Любешівської селищної ради за 2019 рік

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Любешівської селищної ради створена з метою розгляду протоколів про адміністративні правопорушення у межах компетенції, визначених статтею 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Засідання адміністративної комісії відбуваються в міру необхідності з додержанням строків, визначених статтею 277 КУпАП.

В 2019 році на розгляді адміністративної комісії перебувало 58 справ про адміністративні правопорушення.

За результатами розгляду накладено адміністративні стягнення у виді штрафу в розмірі 8874 грн.

Сума штрафів, сплачених добровільно – 6460 грн.

Сума штрафів, стягнутих в примусовому порядку, відповідно до статті 308 КУпАП – 4828 грн.

Накладено адміністративні стягнення у виді попередження – 7 справ.

Закриті за закінченням строку накладення адміністративного стягнення відповідно до статті 38 КУпАП – 4 справи.

Закриті за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення, відповідно до статті 247 КУпАП - 1 справа.

Закриті у зв’язку з малозначимістю правопорушення, відповідно до статті 22 КУпАП – 2 справи.

Повернутих для належного оформлення, відповідно до статті 278 КУпАП – 3 справи.

Зміст правопорушення

Стаття КУпАП

Кількість справ

Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях