ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2019 08:20

Шановні краяни!

Сьогодні весь світ відзначає Всесвітній день волонтерів, вшановуючи людей, які безкорисно, за покликом серця допомагають тим, хто цього найбільше потребує.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства  можна вважати 2014 – Революція Гідності, війна на сході нашої країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло, в тому числі, і на плечі українських волонтерів.

Волонтери першими добровольцями йшли на фронт, волонтери збирають гроші й везуть на передову. Завдяки українським волонтерам – їхній небайдужості, порядності, активній громадській позиції та фанатичній відданості справі Україна вистояла й зберегла незалежність.

Жителі Любешівського району також активно долучалися до волонтерської діяльності, всіляко допомагаючи воїнам на Сході. Щиро дякую громадянам за активну життєву позицію та неоціненну підтримку, яку вони надають під час неоголошеної війни чи просто допомагаючи людям у скрутній ситуації.

Бажаю всім вам успіхів і життєвих сил у добрих справах та починаннях на благо нашої держави!

Любешівський селищний голова                              Олег Кух