РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА В'ЯЗІВНЕ

Дата: 03.12.2019 09:29

ОГОЛОШЕННЯ

Розробляється документація коригування Генерального плану села Вязівне, яка визначатиме розвиток, планування, забудову та інше використання території   населеного пункту. Проектні рішення генерального плану охоплюють усі види діяльності, які провадяться або провадження яких заплановане в перспективі. Генплан визначає існуюче та перспективне функціональне призначення території, обґрунтовує необхідність його зміни. Проектні рішення архітектурно-планувальної організації та потреби територіального розвитку села обумовлюються завданням на розроблення генерального плану, державними інтересами та намірами зміни цільового використання земельних ділянок на перспективу.

Просимо зацікавлених мешканців села В’язівне та інших зацікавлених жителів об’єднаної територіальної громади надати до відділу землекористування, кадастру, екологічної безпеки  Любешівської селищної ради (к.404 адмінприміщення, lyubeshiv_zem@ukr.net) дані про земельні ділянки (крім індивідуальної садибної забудови) і об'єкти будівництва: існуючі, такі, що будуються та/або проектуються, (крім індивідуальних садибних житлових будинків) та про наміри щодо зміни їх використання/призначення на  перспективу, які розташовані в межах населеного пункту В’язівне для врахування при коригуванні Генерального плану. Зразок анкети для заповнення додається.

Завантажити анкету