У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Дата: 02.12.2019 18:34

Сьогодні, 2 грудня 2019 року, в Любешівській селищній раді проходить  дводенна зустріч з представниками гміни  Ґлуськ Люблінського воєводства Республіки Польща.

В українсько-польській зустрічі, окрім представників селищної ради, беруть  участь директор комунальної установи  «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг»  Ірина Ітані, директор Асоціації місцевого самоврядування «Єврорегіон «Буг» республіки Польща Галина Грабарчук та перший заступник  голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»  Лариса Тарасюк.

Під час зустрічі обговорюються перспективи розвитку добровільних
пожежно-рятувальних підрозділів, перспективи підтримки та просування транскордонних форм співпраці, в тому числі в рамках Транскордонного Союзу Єврорегіон «Буг».

Для підтвердження намірів подальшої співпраці було підписано Угоду про міжнародну співпрацю між Любешівською селищною радою, в особі селищного голови Олега Куха, та Гміною Ґлуськ, в особі заступника Війта Гміни Адама Куна.

Угодою передбачено, що Сторони висловлюють бажання до співпраці в галузях: місцевого самоврядування; культури і мистецтва; освіти; розвитку місцевого та транскордонного туризму, агротуризму та спорту; екології; безпеки мешканців територій; підтримки ініціатив місцевих громад у побудові громадянського суспільства; промисловості, сільського господарства, торгівлі.