ГОЛОВА ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ОЛЕГ КУХ БЕРЕ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Дата: 28.11.2019 13:07

Сьогодні  Любешівський селищний голова  Олег Кух бере участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему:  «Про функціонування закладів культури в умовах децентралізації», яке проходить у місті Луцьк.

У роботі Комітету беруть участь народні депутати України, керівники департаментів Міністерства культури, молоді та спорту України та освіти і науки України, Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради, керівники Луцької міської ради, представники ОТГ, закладів культури та мистецтва Волинської області, в тому числі народний депутат України від нашого округу Ірина Констанкевич  та обласний депутат Микола Бущук.

Під час засідання Комітету Олег Іванович виступив перед присутніми по питанню розвитку мистецької освіти на прикладі Любешівської ОТГ, зробивши основний акцент на проблемах цієї сфери, які доводиться вирішувати у нашій громаді.

У рамках виїзного засідання члени Комітету ознайомляться з моделями роботи культурно-мистецьких закладів Волині: Музей Волинської ікони, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, Замок  Любарта, Художній музей м.Луцька, Літературно-меморіальний музей Лесі Українки у с.Колодяжне, Луцька музична школа  № 1 ім. Фридерика Шопена, Луцька міська  центральна  бібліотеку для дітей.