У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ 33 СЕСІЮ

Дата: 26.11.2019 17:04

26 листопада 2019 року відбулося засідання чергової 33-ї сесії селищної ради. На порядку денному депутати розглянули 70 питань. Передували розгляду депутатські запити щодо сприяння у виготовленні ПКД з добудовою шкільної їдальні в Лобненській  гімназії; щодо проведення освітлення по вулицях Малієвського і Мирного та проведення капітального ремонту дороги в с. Залаззя; про затвердження коефіцієнтів оренди на різні об’єкти: магазини, перукарні, спортивні споруди, торговельні точки, та затвердження сесією методики визначення розміру орендної плати; про передачу фінансового ресурсу для ЦРЛ на придбання програмного забезпечення та комп’ютерної техніки.

Потому оперативно приступила до розгляду питань.

Внесли  зміни  до Програми економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2020 роки»;  до рішення Любешівської селищної ради від 27 червня 2019 року №2-28/4  «Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2019 році»; до Програми підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівської селищної ради та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2019 році;  до рішення № 2-4/7 від 23 лютого 2018 року «Про відшкодування депутатам селищної ради витрат, пов’язаних з виконанням окремих депутатських повноважень»; внесли  зміни та доповнень до рішення Любешівської селищної ради від 07 грудня 2018 року № 2-20/4 «Про затвердження Програми розвитку первинної  медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Любешівської  селищної ради на 2018-2019 роки»; внесли зміни до Програми розвитку земельних відносин, охорони земель та забезпечення містобудівною документацією Любешівської громади на 2018-2019 роки.

Затвердили Програму підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівської селищної ради, та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2020 році; Програму розвитку місцевого самоврядування у Любешівській селищній раді на 2020 – 2021 роки, Програму «Питна вода» Любешівської селищної ради на 2020 – 2022 роки; Програму для дітей «Цукровий діабет» на 2020 рік Любешівської селищної ради; Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Любешівської селищної ради на 2020 рік; Програму розвитку місцевого самоврядування у Любешівській селищній раді на 2020 – 2021 роки;  Програму розвитку земельних відносин, охорони земель та забезпечення містобудівною документацією Любешівської громади на 2020 рік.

Рішенням селищної ради депутати затвердили Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального  підприємства «Любешівський ринок» Любешівської селищної ради.

Окрім того, впровадили  надання транспортної соціальної послуги та затвердження Порядку надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі» Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської селищної ради. Внесли зміни у структуру та граничну чисельність працівників терцентру селищної ради, затвердили перелік соціальних послуг та Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської селищної ради у новій редакції.

В ході засідання прийнято рішення про встановлення вартості харчування учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти, які не мають статусу постраждалих від Чорнобильської катастрофи, вихованців закладів дошкільної освіти Любешівської селищної ради та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2020 рік.

Заслухали депутати звіт про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради; звіт про роботу Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи; звіт про роботу Будинку дитячої та юнацької творчості Любешівської селищної ради; звіт про роботу Любешівської дитячої музичної школи.

Більшістю голосів депутати підтримали  рішення селищної ради про звернення до Президента України, Верховної Ради України, народних депутатів України Констанкевич І.М., Івахіва С.П., Гузя І.В., Кабінету Міністрів України, Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради щодо створення четвертого району Волинської області та із запропонованих варіантів – з центром у Камінь-Каширську та центром у Маневичах – підтримали рішення про створення четвертого району з центром у Маневичах.