У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ОГОЛОСИЛИ ГРОМАДСЬКІ ПРОЄКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ

Дата: 22.11.2019 14:23

У Любешівській селищній раді відбулося засідання робочої групи з питань Бюджету участі, на якому були відібрані проєктні пропозиції, подані жителями громади для фінансування за рахунок коштів Бюджету участі.

Всього на конкурс було подано 15 заявок: 5 великих і 10 малих проектів, з яких до  участі в голосуванні було допущено  - 12.

Під час розгляду робочою групою  результатів голосування ( всього проголосувало більше п’яти тисяч жителів громади) переможцем визначено проєкт:

1) Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства – автор Матейчик Надія Макарівна, смт Любешів (великий проект). Загальна вартість фінансування  144370,00 грн - співфінансування 13700,00 (10,4%)

Окрім того, члени робочої групи  одноголосно прийняли рішення профінансувати ще три малих проєкта, які набрали найбільшу кількість голосів:

1) Талант плюс  творчість. Організація змістового дозвілля здобувачів освіти автор Романюк Людмила Василівна, с. Седлище   (малий проект).  Загальна вартість фінансування 12746,00 грн – співфінансування  748,00 (5,9%).

2) Борцівський клуб «Сокіл» - територія спорту та здорового способужиття – автор Кутинець Сергій Григорович, с.Залізниця (малий  проект).  Загальна вартість фінансування 25850,00 грн  -  співфінансування 10900,00 (42%)

3) Місце щасливого дитинства (облаштування дитячого майданчика в   с.Судче) – автор Остимчук Леся Василівна, с. Судче (малий  проект). Загальна вартість фінансування 14900,00грн – співфінансування 4590,00 (9,2%).

Разом з тим, селищний голова Олег Кух зазначив, що при можливості селищною радою будуть реалізовані й інші проєкти, принаймі, малі  – обов’язково.