РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ ЗАЛІЗНИЦЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 30.10.2019 15:58

Учора,  29 жовтня 2019 року,   перебуваючи з робочою поїздкою у селі Залізниця, Любешівський селищний голова Олег Кух особисто перевірив хід ведення робіт з капітального ремонту покрівлі місцевого будинку культури.

Після відповідних тендерних процедур через систему ProZorro  Любешівською селищною радою отримано економію коштів у сумі 1966,0227 тис. грн. Це дало можливість додатково реалізувати ще 8 проектів, серед яких – «капітальний ремонт покрівлі будинку культури на вулиці Івана Пасевича, 8а в с. Залізниця».  Вартість зазначеного проекту 217,0142 тис. грн.

Також очільник громади оглянув і приміщення майстерні Залізницького ліцею. Тут  розпочалися роботи з капітального  ремонту покрівлі та утеплення фасадів. Відповідно до проектно-кошторисної документації в приміщенні передбачено 2 класні кімнати та майстерня.  Вартість капітального ремонту становить - 1459,586 тис. грн.

Обидва об’єкт планується здати до кінця 2019 року.