МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 25.10.2019 12:40

Любешівська селищна рада  прийняла рішення налагодити співпрацю з гміною  Ґлуськ Люблінського воєводства республіки Польща. Це стало можливим завдяки проекту  «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області», який наша нромада виграла минулого року.

Наразі до селищної ради надійшло рішення гміни  Ґлуськ від 03.09.2019 року XII/102/19 «У справі налагодження співпраці між гміною  Ґлуськ і Любешівською громадою, Волинської області в Україні».

Своєю чергою під час засідання сесії  Любешівської селищної ради, яка відбулася сьогодні, 25 жовтня 2019 року,  прийнято рішення «Про налагодження співпраці між Любешівською селищною радою та гміною  Ґлуськ Люблінського воєводства республіки Польща».

Умови співпраці в подальшому будуть визначені окремою угодою між Любешівською селищною радою та гміною  Ґлуськ.