ЗМІНА ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Дата: 24.10.2019 17:03

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір КП «Любешів-Комфорт-Сервіс»  здійснити коригування  діючих тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 "Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності", КП "Любешів-Комфорт-Сервіс" інформує про намір здійснити коригування  тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів (з урахуванням податку на додану вартість):

• для всіх категорій споживачів 101,11 грн. за 1 куб. метр.

Зауваження і пропозиції щодо коригування тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП "Любешів-Комфорт-Сервіс" у письмовій формі протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення за адресою: 44200, смт Любешів, вул. Бондаренка, 90а, тел. 3-02-10 та електронну пошту vzkg-komfort@ukr.net .

Додатки: