ПАМ’ЯТЬ ПРО ІВАНА ХРУПЧИКА НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ У НАШИХ СЕРЦЯХ

Дата: 23.10.2019 15:00

Іван Хрупчик був розвідником в 130-му окремому розвідувальному батальйоні в Донецькій області. Там, 23 жовтня 2016 року, під час виконання обов’язків, його молоде життя обірвалося.

Сьогодні, у день загибелі Івана, селищний голова Олег Кух та в.о. старости Судченського старостинського округу Олена Бас побували біля могили загиблого учасника АТО та вшанували пам’ять Івана хвилиною мовчання і покладанням  квітів.

Цього ж дня очільник громади вручив для директора ЗЗСО «Судченський ліцей» Валерія Панасюка, де у свій час навчався Іван, книгу «Волинський небесний батальйон», в якій описані історії подвигів великих патріотів, котрі віддали життя за Батьківщину. Ця книга зібрала короткі життєписи загиблих на Донбасі волинян, в тому числі наших земляків з Любешівщини: Романа Корця, Івана Пасевича, Юрія Трохимука, Івана Хрупчика,  які стали на захист нашої землі, нашої України.