У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ДІЄ АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ

Дата: 07.10.2019 12:19

При виконавчому комітеті Любешівської селищної ради діє адміністративна комісія, до складу якої  входить 6 осіб (Рішення виконавчого комітету від 04.12.2017 № 4).

Адміністративна комісія  створена з метою  реалізації функцій виконавчого комітету Любешівської селищної ради у сфері забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод, законних інтересів громадян Любешівської селищної ради відповідно до вимог чинного законодавства. Її завданням є розгляд справ про адміністративні правопорушення, які віднесені до  компетенції адмінкомісії статтею 218 КУпАП, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання законів, правил співжиття  й чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобіганню вчиненню нових правопорушень як самими порушниками, так й іншими особами.

У вересні 2019 року адміністративною комісією розглянуто дві адміністративні справи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого  частиною 1 статті 175¹ КУпАП.

Обидві справи стосувалися  адміністративних порушень щодо куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Муніципальною поліцією Луцька були складені відповідні протоколи на жителів нашої громади.

За результатами розгляду на винних осіб накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.