ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИГРАЛА ПРОЄКТ «SMART ENERGY 2.0»

Дата: 04.10.2019 10:03

Любешівська селищна рада перемогла в конкурсному відборі і буде учасником реалізації проєкту «Smart energy 2.0».

Зазначений проєкт  є впровадженням  системи енергоменеджменту та інтелектуальної системи енергомоніторингу з внесенням даних до Всеукраїнської системи ”. Він направлений на створення та впровадження відповідних дій, інструментів, знань та напрацювань, необхідних для створення умов енергоефективності у громадах, у тому числі впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу з ціллю ефективного використання та споживання ресурсів, економії бюджетних коштів за умови підвищення якості послуг, а також створення та просування інформації для залучення ЕСКО-інвестицій.

Реалізація проєкту дасть можливість:

1. Виконати вимоги діючого законодавства відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №732-2017-р “Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах”;

2. Виконати вимоги діючого законодавства, а саме Закону України “Про енергетичну ефективність будівель”;

3. Створити систему енергоменеджменту та енергомоніторингу відповідно міжнародного стандарту ISO 50001:2018;

4. Отримати економію бюджетних коштів не менше, ніж 15% спожитих ресурсів;

5.  Створити обмін кращими практиками у сфері енергозбереження;

6. Створити відповідні аплікаційні форми щодо техніко-енергетичних характеристик об'єктів для залучення ЕСКО-інвестицій.