У ЗАЛАЗЗІ РОЗПОЧАТО ПОТОЧНІ РЕМОНТИ ДОРІГ

Дата: 02.10.2019 17:30

Учора Любешівський селищний голова Олег Кух, депутат обласної ради Микола Бущук, працівники відповідних служб Любешівської селищної ради та провідний інженер відділу технічного нагляду департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації  Віталій Зіньков побували у селі Залаззя.

Посадовці оглянули хід виконання ремонтних робіт поточного середнього ремонту  (1 км 30 м. ) по  вулиці Жовтневій. Замовником зазначених робіт, які пройшли через процедуру держзакупівель «Prozzoro», є управління капітального будівництва Любешівської селищної ради.  Виконавцем –  КП «Любешів-Комфорт-Сервіс». Торги проведені на суму 774,526 тис. грн, в результаті чого виникла економія  більше 140 тис.грн.

Окрім того, у селі Залаззя було оглянуто ще один об’єкт, на якому проводиться поточний дрібний ремонт  - дорога  Залаззя-Бихів (1200 м2  ) по вулиці Перемоги. Якщо по першому об’єкту питань до підрядника не виникло, то тут селищний голова Олег Кух та представник технагляду Віталій Зіньков звернули увагу на деякі недоліки. Підрядником ремонтних робіт по вулиці Перемоги є ПП «Ространс» м. Луцьк, до якого й будуть висунуті вимоги щодо усунення недоліків. Провідний інженер технагляду запевнив, що всі виявлені недоліки буде усунено до проведення розрахунків за виконані роботи.