ЗАСТУПНИК СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЬГА КУХ: у Бучині догляд за одинокими людьми похилого віку завжди на належному рівні

Дата: 01.10.2019 16:49

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

На сьогоднішній день Любешівська селищна рада належним чином утримує відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян  похилого віку  в селі Бучин.

У цьому році на потреби закладу виділили майже 1,5 млн. грн. Територіальний центр селищної ради та працівники відділення цілодобово забезпечують їм гідну турботу та увагу. В приміщенні завжди чисто, охайно, тепло.

Заступник селищного голови Ольга Кух та працівники сектору соціального захисту населення селищної ради відвідали стареньких, які проживають у закладі, обстежили умови проживання, поспілкувалися та подарували солодкі подарунки.