ВІТАННЯ ОЛЕГА КУХА ДО ДНЯ ВИХОВАТЕЛЯ

Дата: 27.09.2019 08:29

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Традиційно 27 вересня своє професійне свято відзначають люди, які присвятили своє життя вихованню дітей – працівники дошкільних навчальних закладів.
Професія вихователя дитячого садочка – професія для творчих та креативних людей, яка вимагає величезного терпіння і безмежної любові до дітей, уособлює доброту, увагу і турботу. Виховання наших дітей – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Щира подяка всім працівникам дошкільних закладів на території нашої громади та району за віддане служіння улюбленій справі, самовіддачу, частку душі, яку ви щодня даруєте дітям, наполегливість і високий професіоналізм.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Міцного вам здоров’я, миру, злагоди та достатку. Нехай ваші педагогічні ініціативи завжди увінчуються успіхом, а любов вихованців надає невичерпних сил та наснагу, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!

Лбешівський селищний голова     Олег Ккх