У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ОТГ ЕКОНОМІЮ КОШТІВ СПРЯМУЮТЬ НА ДОДАТКОВІ ОБ'ЄКТИ

Дата: 26.09.2019 17:45

Сьогодні, 26 вересня 2019 року, виконавчий комітет Любешівської селищної ради погодив проєкт рішення "Про внесення змін до переліку проєктів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад".

Внесені зміни обумовлені тим, що після відповідних тендерних процедур через систему ProZorro  Любешівською селищною радою отримано економію коштів у сумі 1966,0227 тис. грн. Завдяки цьому додатково будуть реалізовані ще 8 проєктів:

1. Реконструкція вуличного освітлення по вул. Садова від КТП №90 в с. Підкормілля;
  2.  Капітальний ремонт покрівлі будинку культури на вулиці Івана Пасевича, 8а в с. Залізниця
  3. Реконструкція зовнішніх електричних мереж вуличного освітлення від КТП №216 по вул. Зої Космодем'янської в смт Любешів;
  4. Реконструкція вуличного освітлення по вул. Перемоги в с. Залаззя;
  5.  Реконструкція вуличного освітлення від ЩТП №322 та ЗТП №255 по вул. Незалежності в с. Великий Курінь;
  6. Реконструкція вуличного освітлення від КТП № 58 по вул.Старе Грабово в с.Угриничі;
  7. Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. Центральна  в с. Лахвичі;
  8. Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Березня в смт. Любешів.

Перелік проєктів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Назва проекту

Орієнтовна вартість робіт, тис. грн.

(в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)

1.

«Капітальний ремонт Будинку культури Любешівської селищної ради із застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Незалежності,62 у смт Любешів Волинської області»

2.