СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ ОГЛЯНУВ РЕКОНСТРУКЦІЮ АМБУЛАТОРІЙ (Судче, Залізниця, Цир)

Дата: 25.09.2019 17:38

Селищний голова Олег Кух оглянув хід виконання робіт, які проводяться з реконструкції ФАПів у селах Судче та Залізниця під амбулаторії загальної практики сімейної медицини, у селі Цир реконструкцію, в частині будівельних робіт, завершено майже на сто відсотків.

Зазначені роботи проводяться в рамках реалізації Субпроекту Світового банку ,,Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Для цих амбулаторій вже придбано медичне обладнання, крім того для Цирської амбулаторії придбано меблі та  автомобіль PEUGEOT.

За результатами держзакупівель, які проводились  Департаментом регіонального розвитку та ЖКГ Волинської облдержадміністрації, переможцем визнано об’єднання підприємств - ПМП «Сатар» та ТзОВ «Луцьккомунбуд», які є виконавцем зазначених робіт.