ГОЛОВА ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ОЛЕГ КУХ ВИСТУПИВ У КОНГРЕСІ ІНІЦІАТИВ СХІДНОЇ ЄВРОПИ

Дата: 23.09.2019 16:57

Сьогодні селищний голова Олег Кух  перебуває з дводенною,  23-24 вересня, робочою поїздкою  у Любліні (Республіка Польща), де  бере участь та виступає з доповіддю у VIII Конгресі ініціатив Східної Європи.

Конгрес ініціатив Східної Європи створює платформу для тривалих транскордонних відносин Європейського Союзу та країн Східного партнерства, а також є форумом ідей в галузі міжнародної співпраці.

Дискусії під час Конгресу поділено на блоки, присвячені, регіональному партнерству, транснаціональному та регіональному співробітництву.

Очільник громади  разом з іноземними експертами та державними посадовцями Польщі обговорюють тему «Роль добровільних пожежних команд у суспільному житті». Виступаючи перед присутніми, Олег Іванович презентував учасникам Конгресу Любешівську ОТГ, розповів про те, як налагоджена робота по формуванню добровільних пожежних команд у Волинських ОТГ та у нашій громаді зокрема, а також висловив сподівання щодо налагодження зв’язків з потенційними європейськими інвесторами, тісної партнерської співпраці з учасниками сьогоднішнього Конгресу.

Як уже повідомлялося, Волинь отримає 200 тис. євро для зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Ці кошти може отримати і Любешівська ОТГ, адже наша громада є учасником проєкту «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020. Селищний голова Олег Кух, який є керівником  Асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області "Волинська економічна ліга" очолить Комітет з оцінки, який створять при Волинській обласній раді для успішної реалізації проєкту.