ВІТАННЯ З ДНЕМ ПАСІЧНИКА ТА ЯБЛУНЕВИМ СПАСОМ

Дата: 19.08.2019 06:44

Шановні Краяни! Друзі!

Від щирого серця вітаю вас з великим християнським святом  Преображення Господнього! В Україні цей день більш знаний  як Яблуневий Спас. У народі свято Спаса пов’язане також зі святом пасічника. Тож щиро вітаю усіх бджолярів з Днем пасічника!

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги.

Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до нашого столу неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

Нехай добробут, радість, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам за терпіння та труд. Нехай сади, лани, ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік. Нехай завжди на столах не вибуває еліксир здоров’я, сили, наснаги і бадьорості — мед!

Голова Любешівської селищної ради   Олег Кух